Angel. Правильний догляд - розкішне волосся.

Всім добре відомо що засоби, які мають у своєму складі компоненти природніх органічних речовин позитивно впливають на волосся та шкіру. Їх дія відновлює та нормалізує природний баланс шкіри та волосся. Саме ці компоненти залишаються незамінними у реконструкції пошкоджених ділянок, як шкіри, так і волосся. 

Кожна дівчина мріє про красиве, розкішне, а головне здорове волосся. Бажаючи забезпечити дивовижну красу вашій шевелюрі, професіонали із Франції розробили засоби націлені на догляд за волоссям та його реконструкцію.

Розробником лінійки Angel Professional є доктор хімічних наук, ботанік Жиль ле Брет. В його лабораторії було вивчено та досліджено структуру волосся. 

Дослідивши компоненти, які є для волосини незамінними у живлені було розроблено лінійку по догляду за волоссям на основі цінної океанської води, яка вміщує в себе корисні компоненти та мікроелементи. Формула засобів розроблена з екстрактами морських водорослів Red Alga, амінокислот, колагену та фруктових кислот. Також у складі даних засобів є екстракти женьшеня, евкаліпту та імбиру.

Результат після використання шампунів, кондиціонерів, масок, олійок Angel дає про себе знати миттєво. Наслідок:

- відновлена структура навіть сильно пошкодженого волосся;

- волосся набуває чарівного блиску;

- стає м`ягким та гладеньким;

- полегшення розчісування;

- зменшення ламкості волосся;

- відновлення посічених кінчиків;

- нормалізація балансу шкіри голови.

 

Оберіть для себе правильний догляд!


1128 10.08.2018