Botolife. Інноваційний комплекс для реконструкції та краси волосся.

Намагаючись зробити своє волосся розкішним, ми часто використовуєм способи та засоби, які не просто погіршують стан волосся, але й вбивають компоненти, необхідні для здорового росту та функціонування.

Здавалося б, намагаючись виглядати як найкраще, ми поступово погіршуємо природню красу нашого волосся. Засоби по догляду, не завжди приносять бажаний результат. Шампунь не завжди підходить, маска не дає обіцяного результату, спрей та лосьйон обтяжують. Ніби і вкладаючи максимум зусиль та коштів, ми не отримуємо обіцяного ефекту. Відновити волосся природніми та народними рецептами теж не вдається, адже вони лише можуть підтримати стан та вигляд нашої шевелюри.

В такому випадку потрібно вдаватися до більш серйозніших лікувань та процедур. Спеціалісти в даній області вивчаючи будову волосся та необхідні компоненти для його росту та функціонування, винайшли інноваційний комплекс на основі спеціального пептиду, який має ефект подібний ботоксу. Молекула Botolife, у складі засобів по догляду, контактуючи з водою проникає в уражені ділянки волосини, наповнює їх необхідними компонентами та закриває. Насичуючись, волосина стає більш об`ємною та міцнішоюю. Botolife зміцнює кутикулу та створює захисну сітку, яка запобігає негативній дії факторів зовнішнього середовища.

До складу процедури входить:

Шампунь Botolife, дія якого спрямована на відкриття фолікул волосини та очищення її від забруднень.

Маска Botolife проникає в уражені ділянки волосся, сприяючи їх відновленню, закриває фолікули.

Філер та Філер-спрей володіють відновлюючими ефектами, спрямованими на насичення волосини потрібними компонентами та подальшому її захисту від негативній дії шкідливих факторів.

Уже після першої процедури, волосся виглядає міцним та здоровим, набуває додаткового блиску та краси.

Дана процедура рекомендована для проведення у салонах, а для підтримання ефекту рекомендовано використовувати засоби по догляду за волоссям Botolife і в домашніх умовах.364 10.08.2018