Fanola Keraterm Набір для реконструкції волосся

Модель: 66847
Виробники Fanola
Наявність: Відсутній на складі

880 грн.
Без налога: 880 грн.


Якісний товар
Швидка доставка
Гарантія

Коротко про виробника даного товару
Fanola

Fanola

Fanola - це професійна італійська косметика для волосся. Багато років поспіль компанія успішно створює ефективні засоби по догляду за волоссям та займає лідируючі позиції у сфері виробництва засобів для індустрії краси. Компанія має широкий асортимен...

Набір для реконструкції волосся Fanola Keraterm включає в себе:

1. Fanola Keraterm Шампунь для пошкодженого волосся 300 мл
До складу шампуня для волосся Fanola Keraterm входять компоненти кератину, масла макадамії та масла ши, які активно впливають на уражені частини волосини, відновлюючи її не лише з середини, але і по всій довжині. Шампунь призначений для реконструкції навіть дуже пошкодженого волосся, волосся яке піддавалося хімічним процедурам: хімічному випрямленню та завивці. Дія шампуня спрямована на насичення волосини втраченими компонентами, які необхідні для її здорового росту та функціонування. Шампунь відновлює природній баланс шкіри голови та волосся, насичує необхідною вологою, яку волосся втрачає в процесі термічних дій.
Для максимального ефекту шампунь необхідно використовувати в комплексі з маскою та спреєм Fanola Keraterm.

2. Fanola Keraterm Маска для реконструкції 300 мл
Маска призначена для реконструкції пошкодженого волосся та волосся, яке піддавалося хімічним обробкам: завивкам та випрямленням. Маска включає в себе кератин, масло макадамії та масло ши. Поєднання дієвих компонентів активно діє на пошкоджені ділянки волосся, відновлює їх та зміцнює кожну волосину. Волосся набуває здорового вигляду, блиску та сяяння.  Рекомендується використовувати в комплексі з шампунем та спреєм Fanola Keraterm.


3. Fanola Keraterm Спрей для реконструкції пошкодженого волося  200 мл
Спрей призначений для реконструкції навіть дуже пошкодженого волосся, волосся яке піддавалося хімічним процедурам: хімічному випрямленню та завивці. Кератин відновлює волосся, живить його. Дія спрею спрямована на насичення волосини втраченими компонентами, які необхідні для її здорового росту та функціонування.
Крім своєї лікувальної дії володіє термозахисними властивостями, не дозволяючи гарячим та холодним температурам пошкодити волосся.
Проникаючи у волосину, спеціальні компоненти, які є у складі спрею, насичують кожну волосину необхідною вологою, завдяки чому волосся набуває градкого, розгладженого вигляду. Для більш ефективного результату використовуйте спрей в комплексі з маскою та шампунем Fanola Keraterm.

Використовується як для салонної процедури, так і для догляду за волоссям у домашніх умовах.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.


Схожі товари
Шампунь проти лупи Purity Fanola

179 грн. Без ПДВ: 179 грн.

Шампунь для об'єму Volume Fanola

188 грн. Без ПДВ: 188 грн.

Шампунь для сухого волосся Fanola

148 грн. Без ПДВ: 148 грн.

Шампунь для жирного волосся Fanola

159 грн. Без ПДВ: 159 грн.

Лідер продажу!
Шампунь проти випадіння волосся Fanola
Маска для сухого волосся Fanola

195 грн. Без ПДВ: 195 грн.