Процедура для реконструкції волосся Cutinol Rebirth

Шампунь для реконструкції волосся

Шампунь м'яко очищає волосся і шкіру голови, готує  до подальших етапах. Комплекс Ayurveda Mix, запозичений з індійських традицій, включає в себе екстракти кунжуту, оливкового масла, хни, бакопи і мелії, відновлює волосся, надає енергію, блиск і шовковистість. Містить високу концентрацію кератину, який проникаючи в структуру волосся, зміцнює ослаблені кератинові з'єднання, в результаті чого, волосся стає шовковистим і здоровими. Завдяки екстракту хни надає лікувальну і відновлюючу дію на ослаблене, пошкоджене волосся.

 

Сиворотка для реконструкції волосся           

Створена для реконструкції сухого та пошкодженого волосся. Містить у складі кератин та рослинні екстракти.

Сприяє зміцненню коренів і стимулює ріст здорового волосся. Є другою фазою. Інтенсивно живить волосся, роблячи його шовковистим, гладеньким, має антиоксидантні властивості і захищає від негативних факторів навколишньогосередовища.

 

Маска для реконструкції волосся

Маска для реконструкції пошкоджених і сухого волосся з кератином і рослинним екстрактами Ayurveda Mix представляє третю фазу відновлюючого комплексу.

Завдяки природному білку - кератину - перешкоджає пористості і ламкості волосся, захищає від негативних факторів навколишнього середовища, дає змогу відновити пошкоджену структуру волосся.

 

Схема реконструкції волосся:

1. Нанесіть необхідну кількість шампуню на шкіру голови і по всій довжині волосся, масажуючи, до появи піни. Змийте теплою водою і промокніть волосся рушником. При необхідності повторно нанесіть продукт, залиште його на волоссі на 2-3 хвилини. Змийте теплою водою. Перейдіть до другої фази реконструкції з використанням сироватки для реконструкції волосся.

 

2. Після миття шампунем для реконструкції волосся промокніть волосся рушником і нанесіть сироватку рівномірно по всій поверхні шкіри голови і по довжині волосся, ніжно помасажуйте для активізації процесу.  Не змивайте. Залиште на 2-3 хвилини і перейдіть до третьої фази з використанням маски для реконструкції волосся.

 

3. Після миття шампунем для реконструкції волосся і використання сироватки для реконструкції волосся, почекайте 2-3 хвилини і рівномірно нанесіть по всій довжині маску. Укутайте волосся гарячим рушником і залиште на 3-5 хвилин. Рясно змийте теплою водою.


1457 10.07.2020
Пов'язані товари