Різниця між воском, глиною та помадою для волосся

Які засоби для укладання ти використовуєш найчастіше? Правильно, найпопулярніші - це віск, глина і помада для волосся. Кожен вид стайлінгу по-своєму зручний, а що обираєш ти?

   

1. Віск - композиція масла і смоли, які необхідно розігріти перед нанесенням на волосся. Ці компоненти не тільки фіксують волосся, але і доглядають за ними. Віск надає волоссю гладкість, зачіска виглядає акуратною і довго тримає форму. Також віск використовується для укладання бороди або вусів.


2. Глина - природний матеріал і з неї виходить органічна косметика як для обличчя і тіла, так і для волосся. Після нанесення на волосся глина не залишає глянцевого блиску, але міцно фіксує зачіску.


3. Помада - як правило, щільна маса для укладання волосся, але зустрічаються і кремові текстури (м'якші за структурою). Відрізняється від воску тим, що здатна надавати зачісці об'єм. Більше підходить для неслухняних волосся і складних зачісок. Її особливість полягає в тому, що перед застосуванням необхідно нагрівати і швидко наносити на волосся, поки маса не охолола, але це якщо брати класичний вид. Якщо використовувати професійну лінійку з кремовою структурою, то наносити її можна відразу - ефект буде той самий крутий!


1347 20.05.2021