Процедура "Ботокс" для волосся: відновлення WOW-ефектом

Підтримувати красу і здоров'я волосся в умовах постійних стресів, незбалансованого раціону, низької фізичної активності складно. Додамо до цього агресивний вплив низьких температур і ультрафіолету, погану екологію - і тьмяні, ослаблені волосся вже не здаються рідкістю в наші дні. Щоб швидко відновити локони до видимого результату, варто зробити ботоксное випрямлення волосся. Салонна послуга кілька років популярна серед наших співвітчизниць завдяки безпечному складу, терапевтичному впливу і відносно доступною вартості. Детальніше про технологію, ефекті і особливості процедури нижче.

 

Що таке ботокс волосся?

Назва догляду для волосся у більшості дівчат асоціюється з косметологічними ін'єкціями ботулотоксину. Але схожість лише в найменуванні: ботоксное відновлення волосся - це лікувальна процедура, яка дозволяє реанімувати структуру пошкодженого волосся зсередини і надати йому силу, еластичність.

На відміну від легендарного Кератинування, косметичні засоби для ботоксного лікування не містять формальдегід та їх замінники, тому маніпуляція безпечна для майстра і клієнта. Коктейлі виробляють з використанням еластину, кератину, гіалуронової кислоти, амінокислот, масел, вітамінів А, В, Е і С, а також рослинних екстрактів. У складі можуть бути і інші активні компоненти, а сам препарат підбирається в залежності від поставлених цілей і типу волосся. На ринку представлена ​​продукція виробництва Fanola і ін. Відповідно, ціна ботокса для волосся варіюється в залежності від концентрації корисних речовин, а також самого бренду.

Які результати дає процедура ботокса?

ü  Волосся зміцнюються, стають гнучкими і пружними;

ü  Запускаються метаболічні процеси;

ü  Волосся починають рости швидше, зупиняється випадання;

ü  Локони знаходять прикореневій обсяг і здоровий блиск, який забезпечують не силікони, а відновлення природним шляхом.

ü  Крім цього, пасма злегка випрямляються, стають більш слухняними і м'якими, йде пухнастість.

Як робиться ботокс для волосся?

Принцип дії процедури - у відновленні зсередини. Проникаючи в глибину волосяного стрижня, активні компоненти починають працювати з ушкодженнями.

Сьогодні в салоні можна записатися на сеанс гарячого або холодного ботокса. Як проводиться процедура:

ü  Підготовка до ботоксу для волосся починається з миття голови шампунем глибокої очистки. Потім пасма промакивать рушником і сушать струменем холодного повітря.

ü  На локони рівномірно розподіляють сироватку і витримують її близько півгодини. Потім наносять спеціальний спрей-закріплювач, чекають висихання.

ü  Гарячий ботокс передбачає запаювання коктейлю при температурі 180-220 градусів праскою. Холодний ботокс виконують без термічної дії.

ü  Засіб змивають, волосся сушать.

Різниця між варіаціями послуги - в ефекті укладання: якщо потрібно ще і вирівняти волосся на 3-4 тижні, то краще зробити сеанс з термообробкою. Фото до і після ботокса для волосся підтверджують відмінний результат.

Послуга має накопичувальний ефект: якщо два рази відвідати майстра з інтервалом в два тижні, лікувального ресурсу вистачить мінімум на пару місяців.

 

Кому підходить ботокс для волосся?

Ця послуга - справжній порятунок для тих, хто втомився від постійної сухості, ламкості, тьмяності кольору, але Кератинування протипоказано в силу сильних пошкоджень. Склад перетворить волосся після фарбування або освітлення, при цьому структура волосків не зміниться, а колір залишиться тим самим.

Що варто пам'ятати після відвідування майстра:

ü  Домашній догляд повинен включати безсульфатние шампуні і кондиціонери: вони не вимивають активні компоненти і подовжують дію ботокса;

ü  Відразу після процедури не можна розчісувати волосся і надягати головні убори;

ü  Бажано сушити локони тільки прохолодним потоком повітря.1327 07.07.2021