Сухість волосся. Причини, наслідки та лікування

Все частіше і частіше ми починаємо стикатись із проблемою сухості волосся та шкіри голови. Причинами цього можуть бути різні фактори. Неправильний обмін речовин в організмі, за відсутності вживання потрібної кількості води, ненасиченість організма потрібною кількістю вітамінів та компонентів, необхідних для здорового функціонування організму в цілому.

Але основною причиною сухості волосся залишаються, все ж таки, зовнішні фактори та неправильно підібрані засоби по догляду за волоссям. 

Термічний вплив з допомогою фена, плойки, утюжка виснажує волосся, пошкоджує кінчики волосини, уражує її повністю. Внаслідок цього воно стає ламким, немаючи сили відновитись самостійно.

Але це не причина падати у відчай, адже з плином часу спеціалістами придумано безліч засобів для лікування "хворого" волосся. 

Основним помічником у боротьбі з даною проблемою є спрей - термозахист, який покриває волосину повністю, не дозволяючи гарячому повітрі проникнути в середину волосинки та пошкодити її. Але цього не достатньо щоб захистити волосся повністю, тим більше, якщо воно уже є пошкодженим.

Кожна власниця сухого волосся повинна мати шампунь, який сприятиме зволоженню волосини. Разом із шампунем потрібно використовувати маску аналогічного призначення, зволожуюючу для сухого волосся, її дія відновить уражені ділянки волосини та зміцнить волосся по всій довжині. 

При проблемі сухості волосся, а особливо , пошкоджених кінчиків, які особливо страждають при даному типі волосся, буде не достатньо шампуня та маски, для цього спеціалісти даної сфери придумали флюїди та кристали для волосся. Зазвичай саме вони чинять одну із найсильніших дій для лікування сухості та ламкості волосся. 

Серед асортименту нашої продукції з легкістю можна обрати необхідні засоби для лікування даної проблеми,адже наш асортимент представлений виключно дієвими, професійними засобами, з допомогою яких дана проблема буде усунута в найкоротші терміни.


1652 10.08.2018